Business English: Job Interview
Practice

Angielski Biznesowy: Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Twoja rozmowa kwalifikacyjna jest kluczowym momentem w procesie rekrutacyjnym. Jeśli marzysz o pewności siebie i doskonałej prezentacji w języku angielskim, to jestem tu, aby Ci pomóc. 

na czym się skupiamy?

Podczas spotkań omówimy wszystkie najważniejsze kwestie, od ogólnych pytań dotyczących Twojego doświadczenia, edukacji i umiejętności, po pytania szczegółowe związane z konkretnym stanowiskiem. Razem popracujemy nad tworzeniem krótkiej wypowiedzi o Twoim doświadczeniu i wykształceniu, tak aby idealnie pasowała do oferty pracy. Co więcej, pomogę Ci przygotować listę pytań, które możesz zadać potencjalnemu pracodawcy.

Po zakończeniu kursu otrzymasz konkretną informację na temat Twoich mocnych stron oraz obszarów do poprawy, wraz z listą wskazówek, jak to osiągnąć. Dla najlepszych rezultatów polecam spotkania dwa razy w tygodniu przez co najmniej miesiąc.

spotkania

Wszystkie spotkania odbywają się online za pomocą Google Meets, więc nie musisz niczego instalować. Dodatkowo otrzymujesz link do folderu na Dysku Google, co ułatwia dostęp do wszystkich materiałów z zajęć.

Możesz wybrać jeden z pakietów: Brighton (8 spotkań), Oxford (16 spotkań) lub London (24 spotkania).